Dziś jest niedziela, 14.07.2024 Jesteś naszym 419 416 Gościem na stronie.

sklep kamieniarski

 

Zapraszamy do zapoznania się z zaopatrzeniem naszego sklepu kamieniarskiego, w którego ofercie znajdą Państwo:

 

» Artykuły do obróbki kamienia
» Chemia kamieniarska
» Akcesoria nagrobkowe
» Barwniki do betonu

 

 

hr

 

kontakt

 

J-Granit Jacek Podstawka
09-522 Dobrzyków
ul. Gąbińska 16
tel. 024 2775 304

 

zobacz wiecej

 

hr

 

Polecamy

o nas

 

Firma J-Granit jest producentem wysokiej jakości nagrobków granitowych. Na rynku działamy już od ponad 10 lat. Materiał używany do wyrobu naszych nagrobków importujemy bezpośrednio z kopalni całego świata. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować wyroby w atrakcyjnych cenach.

 

Granity przez nas używane pochodzą głównie z Indii, Brazylii, Hiszpanii, Włoch, Skandynawii, RPA, Ukrainy. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm kamieniarskich.

 

Prowadzimy hurtową sprzedaż płyt granitowych oraz zajmujemy się kompleksową obróbką oferowanego przez nas kamienia. W naszej ofercie posiadamy największy na tym terenie wybór granitu w ponad 60 kolorach.


Firma J-GRANIT jest w posiadaniu najnowocześniejszych maszyn do obróbki kamienia włoskich firm Comandulii i Denver oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą fachowców w zakresie obróbki kamienia. Dzięki temu naszym atutem jest zawsze wysoka jakość sprzedawanych produktów i robót montażowych.

 

Oprócz nagrobków granitowych oferujemy Państwu bogaty wybór akcesoriów kamieniarskich. W sprzedaży posiadamy tablice, wazony, misy, krzyże, litery metalowe i piaskowane, chemię do pielęgnacji kamienia, fotoceramikę, ławeczki.

 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 

 

nagrobki

W swojej ofercie posiadamy nagrobki produkcji krajowej, oraz z importu, zapraszamy do zapoznania się z tym działem naszej oferty. Znajdą tam Państwo nagrobki pojedyncze, oraz podwójne.

 

 
  nagrobki  
 
 
  nagrobki  
 
 
  nagrobki  
 
 
  nagrobki  
 

zobacz wiecej